Saturday, 13 February 2016 10:29

Preverenie technickej a kondičnej vyspelosti Doporučený

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(12 hlasov)

Dňa 30. januára sa v našom klube uskutočnili skúšky technickej vyspelosti a kondičnej vytrvalosti, kde boli naši členovia preverení po technickej aj kondičnej stránke a úrovňou osvojených techník dokázali, že si právom zaslúžia udelenie vyššieho technického stupňa a úspešne získali vyššie opasky.

 

Pozvanie do skúšobnej komisie prijali traja vzácni hostia. Čestným hosťom bola pani Eva Kissová, trénerka z Kyokushin karate klubu Zemné, držiteľka 1.danu (čierneho opasku) v najtvrdšom štýle karate, ktorý sa trénuje na Slovensku a členka Slovenského Zväzu Kyokushin karate.

Druhým hosťom bola pani Miroslava Tóthová, učiteľka telesnej výchovy na Základnej škole Karola Strmeňa a bývalá úspešná športovkyňa a členka slovenskej reprezentácie vo futbale žien. Pani učiteľka dohliadala na kondičnú časť skúšok.

 Tretím hosťom bol pán Štefan Tóth, športový nadšenec, ktorý väčšinu života zasvätil bodybuildingu a aj dnes, vo vyššom veku, si stále nájde čas na nävštevu posilňovne.

Za technickú časť skúšok a organizáciu zodpovedal predseda klubu Adrián Kleman.

Všetkým zúčastneným z radov verejnosti ďakujeme za návštevu a podporu skúšaných členov a našim cvičencom, ktorí úspešne zložili skúšky, gratulujeme a prajeme mnoho úspechov v ďaľšom tréningu.

Čítať 2272 krát Naposledy zmenené Sunday, 14 February 2016 10:18
Viac z tejto kategórie: Tréning Krav Maga »