Sunday, 19 November 2017 13:00

Celodenné sústredenie

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Dňa 22. júla sme spoločne s Kyokushin Karate klubom Zemné zorganizovali celodenné sústredenie. Sústredenie bolo rozdelené do dvoch tréningových blokov a dvoch spoločenských akcií. Najväčšia zásluha patrí trénerke Eve Kissovej, ktorá sa najväčším dielom zaslúžila o úspech akcie. Tréningy boli pod jej vedením a o prípravu chutného guláša na obed a pečeného a grilovaného jedla večer sa tiež zaslúžila najväčšou mierou.

Prvý tréningový blok sa uskutočnil v telocvični základnej školy v Zemnom. Precičovali sa najmä techniky v pohybe kihon-ido, zápas kumite, otužovacie cvičenia karada-kitae, techniky vo dvojiciach na lapách a posilňovacie cvičenia. Po kvalitnom výkone na tréningu sme boli všetci pozvaní na vynikajúci guláš.

Druhý tréningový blok prebiehal v rieke Váh. Napriek rozdielnosti našich štýlov sme zažili zaujímavý tréning, v ktorom nechýbal nácvik hodov, pák a iných sebaobranných techník a samozrejme posilňovanie, prebiehal v priateľskej atmosfére za prítomností ľudí, ktorí sa prišli okúpať a zrelaxovať na miestnu pláž.

Večer bol už v znamení grilovačky so všetkým, čo k nej patrí. Tí čo vydržali, sa bavili až do rána nasledujúceho dňa.

Pani trénerke sa chceme týmto ešte raz poďakovať za ochotu a pohostenie. Podobné akcie plánujeme aj do budúcna.

 

Čítať 1025 krát Naposledy zmenené Sunday, 26 November 2017 18:44